GENESIS GENESIS NFG-2246 fotel do gry - fotel dla gracza - Obite siedzisko
Symbol: NFG-2246
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1118.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFG-2246
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1118.00
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Szary |
| Pokrywa | Tkanina |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 36,5 cm |
| Wysokość (min) | 129 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Szerokość siedziska | 54,5 cm |
| Wysokość (max.) | 136 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 29,5 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 86 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 51,5 cm |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 870 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 600mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt