GENESIS Fotel gamingowy Genesis Nitro 440 G2 Mesh czarny
Symbol: NFG-2115
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 677.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFG-2115
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 677.00
| Specyfikacja | |
| Średnica koła | 6 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Typ mechanizmu | Mechanizm motylkowy |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulacja wysokości | 7 cm |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał podstawy | Metal |
| Kolor oparcia | Szary |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Tak |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Szary |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Materiał siedziska | Tkanina, Sztuczna skóra |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Oddychający materiał | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 1D |
| Klasa windy gazowej | 3 |
| Wysokość podłokietników (max) | 33,5 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 26,5 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Wysokość (min) | 126 cm |
| Wysokość (max.) | 133 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 55,5 cm |
| Szerokość siedziska | 52,5 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 830mm |
| Wysokość | 580mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt