GENESIS Fotel ergonomiczny Genesis Astat 700 G2 Czarny
Symbol: NFG-1945
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1042.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NFG-1945
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1042.00
| Specyfikacja | |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Kolor ramy | Czarny |
| Koła transportowe | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Materiał oparcia | Nylon |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 3D |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Zakres kąta oparcia | 0 - 135° |
| Minimalna wysokość użytkownika | 160 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał siedziska | Nylon |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał podstawy | Aluminium |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Wysokość siedziska (min.) | 44,5 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 58 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 51,5 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 47,5 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 720mm |
| Wysokość | 690mm |
Impakt S.A.
Stanisława Lema 16
62-050 Mosina
Poland
(+48)611010230
https://pl.genesis-zone.com/kontakt