GEMBIRD GEMBIRD STACJA DOKUJĄCA DO DYSKÓW M.2 SATA I NVME SSD CZARNA
Symbol: DD-U3M2
Dostępność: Duża dostępność 93 szt.
Cena: 85.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DD-U3M2
Dostępność: Duża dostępność 93 szt.
Cena: 85.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa UASP | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 23 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 127 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-A męski - USB Typ-C żeński |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Zestaw układów | RTL9210B |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Interfejs napędów pamięci masowej | PCI Express, SATA |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie należy otwierać obudowy urządzenia.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem.