GEMBIRD GEMBIRD GAMINGOWA MYSZ Z PODŚWIETLENIEM RGB USB, CZARNA
Symbol: MUSG-RGB-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUSG-RGB-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 131 g |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,76 kg |
| Liczba przycisków | 7 |
| Typ przewijania (scroll type) | Pierścień |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 3600 DPI |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 155mm |