GEMBIRD GEMBIRD BIURKOWE, REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA DWA MONITORY OD 17" DO 32", OBCIĄŻENIE DO 9 KG
Symbol: MA-DA2P-02
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 142.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-DA2P-02
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 142.00
| Specyfikacja | |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 4,89 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,89 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 90° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 90° |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8 cm |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 190mm |