FreedConn Interkom motocyklowy FreedConn F1 Plus V2 EU BT 5.4+EDR zasięg do 500m MÓWI PO POLSKU
Symbol: 5901247920326
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5901247920326
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Mikrofon | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Złącze micro-USB | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Diody LED | Sygnalizacja |
| Wi-Fi | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 47 g |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Redukcja szumów | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Maksymalna liczba sparowanych interkomów | 2 |
| Radio FM | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Maksymalny zasięg | 500 m |
| Wersja Bluetooth | 5.4+ EDR |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość dołączonych mikrofonów | 2 |
| Przewody | USB |
| Rodzaj baterii | 18350 Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas rozmowy | 40 h |
| Czas czuwania | 10 dni |
| Pojemność baterii | 1,1 Ah |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 115mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.