Fractal Design Wentylator Momentum 14 Black 140mm
Symbol: FD-F-MO1-1401
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 108.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-F-MO1-1401
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 108.00
Momentum
Momentum to seria wentylatorów o wysokiej wydajności, która łączy materiały premium z inżynierią wydajności, aby zminimalizować hałas przy maksymalizacji efektywności chłodzenia. Łączy zakrzywiony kształt łopatek, gumowe tuleje redukujące wibracje oraz technologię prawdziwego łożyska dynamicznego, aby zapewnić cichszą pracę. Aby jeszcze bardziej poprawić wydajność, łopatki Momentum są wykonane z ciekłokrystalicznego polimeru (LCP), co zmniejsza wymaganą odległość między wirnikiem a ramą, zapewniając płynne działanie przy wysokich prędkościach obrotowych.
| Informacje o produkcie | |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 350 obr./min |
| Przepływ powietrza | 79.79 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.9 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
140 mm |
| Waga | 207 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |