Fractal Design Obudowa North Momentum Edition
Symbol: FD-C-NOR1C-05
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 750.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-NOR1C-05
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 750.00
North Momentum Edition wprowadza ukierunkowaną na wydajność odsłonę transformacyjnego projektu North, zapewniając ulepszone chłodzenie już po wyjęciu z pudełka. Zachowując kultowy otwarty front oraz górny panel z siatki, obudowa jest wyposażona w trzy wysokowydajne wentylatory Momentum 12 z łopatkami LCP, które gwarantują cichy i efektywny przepływ powietrza. Przedni panel z przyciemnianego dębu w połączeniu z ciemnymi, metalicznymi akcentami tworzy dopracowaną, w pełni czarną estetykę, która naturalnie komponuje się ze stanowiskiem gamingowym. Wewnątrz uproszczone, przestronne wnętrze obsługuje karty graficzne o długości do 355 mm lub do 300 mm w konfiguracji z przednią chłodnicą 360 mm, co czyni tę obudowę idealną bazą dla wysokowydajnych systemów gamingowych.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 1 x 360 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1 x mikrofon 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 355 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 255 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
447 x 215 x 469 mm |
| Waga | 7.9 kg |
| Oznaczenia | |