Esperanza Kierownica z wibracjami Esperanza High Octane EG103 (PC, PS2, PS3; kolor czarny)
Symbol: EG103
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 99.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG103
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 99.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Liczba przycisków | 13 |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Select |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 2 |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Akcelerometr | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Technologia kontroli gier | Cyfrowy |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 270mm |
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl