Esperanza Głośnik BT FM LED RGB Viola
Symbol: UGESPBE000EP154
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UGESPBE000EP154
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 26.00
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth, z podświetleniem LED RGB. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Posiada radio FM. Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX 1 x USB (Type C) microSD |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Oznaczenia | |
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl