Esperanza Gamepad bezprzewodowy Esperanza GLADIATOR EGG108G (PC, PS3; kolor czarny)
Symbol: EGG108G
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 24.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGG108G
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 24.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Liczba przycisków | 12 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Możliwość włączenia/wyłączenia trybu analogowego | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 200mm |
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl