Esperanza Gamepad bezprzewodowy Esperanza EGG109K (PS3; kolor czarny)
Symbol: EGG109K
Dostępność: Średnia dostępność 36 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGG109K
Dostępność: Średnia dostępność 36 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Akumulatorek | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Mini-USB A |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Select |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Joystick |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl