Esperanza Gamepad Esperanza Vanquisher EGG110K (PC, PS3; kolor czarny, kolor zielony)
Symbol: EGG110K
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 34.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGG110K
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 34.00
| Specyfikacja | |
| Wibracje | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Źródło zasilania | Kabel. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Select |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Liczba przycisków | 12 |
| Możliwość włączenia/wyłączenia trybu analogowego | Tak |
| D-pad (krzyżak) | Tak |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl