Esperanza ESPERANZA UCHWYT GAZOWY DO 2 MONITORÓW MACHE ERW020
Symbol: ERW020
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 128.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ERW020
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 128.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Zakres regulacji wysokości | 0 - 400 mm |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Zakres kąta nachylenia | -80 - 80° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny udźwig | 12 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 6 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 410mm |
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl