Esperanza ESPERANZA PODSTAWKA CHŁODZĄCA GAMING RGB ALIZE EGC101
Symbol: EGC101
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGC101
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 68.00
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba ustawień wysokości | 5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Wysokość produktu | 288 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Sterowanie prędkością wentylatora | Tak |
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Wydajność wentylatora | 76 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 18 cm |
| Poziom hałasu | 21 dB |
| Wersja USB | 1.1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Interfejs hosta | USB |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 300mm |
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl