Epson Wkład atramentowy do drukarki Epson 1 sztuka
Symbol: 1778215
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 483.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1778215
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 483.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Oryginalny |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | WF-C8190, WF-C8690 |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 120mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu