Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L8160 photo A4 (W)LAN/1.5pl/6-ink/CDPrn
Symbol: C11CJ20402
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 2948.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CJ20402
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 2948.00
Urządzenie wielofunkcyjne L8160 ITS PHOTO MFP
Wysokiej jakości zdjęcia do formatu A4 za pomocą tej bezprzewodowej, sześciokolorowej drukarki wielofunkcyjnej dla wszystkich entuzjastów kreatywności.
Niezwykle ekonomiczne drukowanie w formacie A4
Odkryj niespotykaną dotąd kreatywność dzięki oszałamiającym zdjęciom i dokumentom w formacie A4 przy niewiarygodnie niskim koszcie w przeliczeniu na stronę. Z łatwością drukuj, kopiuj i skanuj dzięki imponującemu kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10,9 cm, 5 kanałom nośników i innowacyjnemu sześciokolorowemu systemowi atramentów. Nie ma potrzeby wymiany wkładów atramentowych, a drukarka ma elastyczne opcje połączeń.
Epson Claria ET Premium
Do pracy i zabawy
Nowoczesne, elastyczne rozwiązanie
Zgodność z mediami artystycznymi
Model L8160 jest wyposażony w przedni podajnik papieru fotograficznego i A4. Ponadto może drukować bezpośrednio na odpowiedniej płycie CD / DVD. Podajnik tylny może być używany do specjalnych nośników, takich jak papier artystyczny, natomiast prosty podajnik papieru A4 umożliwia drukowanie na nośnikach o grubości do 1,3 mm i długości 2 m.
Aplikacja Epson Smart Panel
Ta przyjazna dla użytkownika aplikacja umożliwia pełne sterowanie drukarką za pomocą urządzenia inteligentnego2. Dzięki niemu możesz drukować zdjęcia, kopiować dokumenty, konfigurować i rozwiązywać problemy z drukarką oraz odkrywać nieznaną dotąd kreatywność dzięki szerokiej gamie szablonów graficznych.
Technologia Heat-Free
Dzięki technologii Micro Piezo Heat-Free możesz cieszyć się stałym i szybkim drukowaniem przy znacznie niższym zużyciu energii. Oszczędza to czas i pieniądze.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
L8160 ITS MFP |
| Obszar zastosowań | Biuro Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 130 x 130 mm 130 x 180 mm A4 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 16 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 12 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | Epson |
| Podajnik papieru |
Pojemność tacy wyjściowej: 50 arkuszy Pojemność tacy papieru: 100 arkuszy Standardowo, 20 arkuszy fotograficznych Tylna ścieżka papieru (nośniki specjalne): Tak Grubość: Pojedynczy arkusz 1,3 mm Obróbka nośników:
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 106 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Materiały eksploatacyjne:
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Android Chrome OS iOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 RJ-45 (LAN) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 162 mm |
| Szerokość | 403 mm |
| Głębokość | 369 mm |
| Waga | 8.4 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu