Epson Urządzenie wielofunkcyjne L6550 ITS 4in1 A4/32ppm/(W)LAN/ADF/2S-scan
Symbol: C11CJ30402
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 4487.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CJ30402
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 4487.00
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6550
Szybkie, wielofunkcyjne urządzenie EcoTank o wysokiej wydajności, zapewnia niski koszt wydruku strony, oraz wymaga minimalnej interwencji użytkownika, co oszczędza czas i pieniądze.
Drukuj, skanuj, kopiuj i wysyłaj faksy za pomocą tego prostego w obsłudze urządzenia EcoTank, które zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku strony. Zadania można szybko wykonać dzięki dużej prędkości drukowania i skanowania, dwóm przednim podajnikom na 250 arkuszy, podajnikowi tylnemu na 50 arkuszy oraz automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy. Drukuj, tak jak lubisz, korzystając z opcji druku mobilnego, łączności Ethernet oraz ekranu dotykowego LCD o przekątnej 10,9 cm.
Kluczowe cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L6550 |
| Obszar zastosowań | Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Faks Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 A4 B6 B5 C6 114 x 162 mm A6 No. 10 104 x 239,4 mm DL 110 x 220 mm C4 229 x 324 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 2400 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 32 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 22 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Podajnik papieru |
|
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 255 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
Wkłady atramentowe 112 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows Vista Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows XP Windows Server 2003 Windows Server 2016 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 350 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Waga | 17.5 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu