Epson Urządzenie wielofunkcyjne L6376 ITS białe A4/35ppm/W(LAN)/ADF2Scopy/100k
Symbol: C11CL43404
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 2134.00
Symbol: C11CL43404
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 2134.00
Oszczędność do 95% na kosztach atramentu dzięki drukarce EcoTank ze stałym zasilaniem w atrament
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L6376 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | C6 114 x 162 mm DL 110 x 220 mm No. 10 104 x 239,4 mm A4 B6 B5 A6 A5 216 x 279 mm (Letter) 130 x 180 mm 100 x 150 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 9 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
250 arkuszy w standardzie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows Server 2022 Windows Server 2008 Mac OS Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2016 Windows Server 2019 |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 (LAN) 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 240 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu