Epson Urządzenie wielofunkcyjne L4360 ITS A4/33ppm/WiFi-d/duplex/5.2kg
Symbol: C11CL41408
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1733.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CL41408
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1733.00
Oszczędność do 95% na kosztach atramentu dzięki drukarce EcoTank ze stałym zasilaniem w atrament
Oszczędzaj do 95% na kosztach drukowania dzięki drukarkom Epson EcoTank bez kartridżów. Zintegrowane pojemniki na atrament są łatwe do napełniania dzięki specjalnie zaprojektowanym butelkom z atramentem. Ze względu na brak konieczności wymiany kartridżów jest to idealna drukarka dla wszystkich wymagających wysokiej jakości druku przy nieprawdopodobnie niskim koszcie wydruku strony.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EcoTank L4360 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | C6 114 x 162 mm No. 10 104 x 239,4 mm DL 110 x 220 mm A6 A5 A4 B6 B5 100 x 150 mm 216 x 279 mm (Letter) 130 x 180 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 15 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 8 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Język drukarki | ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
30 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
100 arkuszy w standardzie |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2012 Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows Server 2016 Mac OS Windows 11 Windows Server 2022 |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 187 mm |
| Szerokość | 375 mm |
| Głębokość | 347 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu