Epson Epson WorkForce Enterprise WF-C20750 Cyan Ink nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: C13T02S200
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1950.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T02S200
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1950.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | WorkForce Enterprise WF-C20750 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 575mm |
| Wysokość | 30mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu