Epson Epson C13T08N440 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 1779848
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1401.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1779848
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1401.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu