Epson Drukarka EP-C7000DW A3+/25ppm/5pl/PCL6+PS3/LDAP
Symbol: C11CL37401
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3923.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CL37401
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3923.00
Kolorowa drukarka biznesowa nawet do formatu A3+
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EP-C7000DW |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 130 x 180 mm C4 229 x 324 mm A6 A4 A3+ B5 100 x 150 mm A5 200 x 250 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 24 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 75000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) PCL 5c PostScript 3 ESC/P-R |
| Podajnik papieru |
250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy Papier Papier firmowy Papier fotograficzny Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 386 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Waga | 35.4 kg |
| Oznaczenia | |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu