Epson Atrament Epson (C13T04A14N) (C13T04A140)
Symbol: C13T04A14N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 307.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C13T04A14N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 307.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ultra wysoka wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 11500 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kompatybilność | WorkForce Pro WF-C8190D3TWC WorkForce Pro WF-C8190DTW WorkForce Pro WF-C8190DTWC WorkForce Pro WF-C8190DW WorkForce Pro WF-C8690D3TWFC WorkForce Pro WF-C8690DTWF WorkForce Pro WF-C8690DTWFC WorkForce Pro WF-C8690DWF |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 55mm |
Seiko Epson Corporation
Suwa
3-3-5 Owa, Nagano
Japan
office@epson.eu