Eaton Zasilacz awaryjny 9E UPS, 2000 VA 1600 W 9E2000I
Symbol: 9E2000I
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4185.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9E2000I
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4185.00
Zasilacz awaryjny 9E UPS, 2000 VA 1600 W 9E2000I
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1600 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
399 x 330 x 190 mm |
| Waga | 15.8 kg |
| Oznaczenia | |