Eaton Zasilacz awaryjny 9E 6000i Rack 3U 9E6KIR
Symbol: 9E6KIR
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 10963.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9E6KIR
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 10963.00
Eaton 9E UPS, 6000 VA, 5400 W, Wejście: podłączenie kablowe, Wyjścia: podłączenie kablowe, (8) C13, (2) C19, Rack, 3U, Zestaw do montażu w szafie rack w zestawie
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 5400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 15 |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Oprogramowanie |
|
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 2 x IEC-C19 Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x Terminal 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
686 x 130 x 440 mm |
| Waga | 45.15 kg |
| Oznaczenia | |