ENDORFY Chłodzenie powietrzne ENDORFY Spartan 5 MAX ARGB
Symbol: EY3A004
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 99.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EY3A004
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 99.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 180 W |
| Szerokość chłodnicy | 14,6 cm |
| Głębokość chłodnicy | 6,5 cm |
| Wysokość chłodnicy | 12,5 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM3+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM2+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM2+ |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 157mm |
| Długość | 187mm |
| Wysokość | 118mm |
• Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera.
• Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia.
• Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia.