EK Water Blocks EK Water Blocks Quantum Vector2 Tylna rejestracja
Symbol: RTX3090
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX3090
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane produkty | Strix/TUF RTX 3090 Ti |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 17,6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 140mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.