EK Water Blocks EK Water Blocks EK-Quantum Torque 6-Pack HDC 16 Torque wrench end fitting Srebrny 1/4" 6 szt.
Symbol: 3831109824580
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 277.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109824580
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 277.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Torque wrench end fitting |
| Ilość sztuk | 6 |
| Rozmiary klucza sześciennego (imperialny) | 1/4" |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 20mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.