EK Water Blocks EK Water Blocks EK-Loop Hard Tube 14/10mm akryl
Symbol: 3831109826058
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 301.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109826058
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 301.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kąt | 90° |
| Materiały | Akrylowy |
| Model | Przewód |
| Średnica | 1,4 cm |
| Długość tuby | 80 cm |
| Ilość sztuk | 6 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 20mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.