EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109911457 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2747
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 945.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2747
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 945.00
| Specyfikacja | |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Długość kabla zasilającego | 0,5 m |
| Napięcie RGB | 5 V |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Wysokość produktu | 113,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 194mm |
| Wysokość | 51mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.