EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109896143 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: RTX308090
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 183.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX308090
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 183.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Nikiel |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Płyta tylna |
| Obsługiwane produkty | EK-Quantum Vector Xtreme RTX 3080/3090 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 140mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.