EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109844304 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: 3831109844304
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 614.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109844304
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 614.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Nikiel |
| Materiały | Acetal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Głębokość produktu | 16,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 30mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.