EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109843567 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: 3831109843567
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 635.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109843567
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 635.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) |
| Materiały | Acetal |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Płyta tylna |
| Obsługiwane produkty | EVGA GeForce RTX 3080, 3090 XC3 |
| Szerokość produktu | 274 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 58mm |
| Długość | 314mm |
| Wysokość | 207mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.