EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109839225 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Symbol: 1852407
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 604.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1852407
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 604.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 44mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.