EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109836705 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: 3831109836705
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109836705
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 253.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector FE RTX 3090 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 12mm |
| Długość | 323mm |
| Wysokość | 136mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.