EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109836569 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: XC3RTX3070DRGB
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 694.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XC3RTX3070DRGB
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 694.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Materiały | Acetal |
| Materiały | Miedź |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Kompatybilność | Nvidia GeForce 3070 |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 48mm |
| Długość | 302mm |
| Wysokość | 171mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.