EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109836439 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: 3831109836439
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 180.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109836439
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 180.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Płyta tylna |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector FTW3 RTX 3070 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.