EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109833056 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: 3831109833056
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109833056
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 256.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 12mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 325mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.