EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109829752 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Wskaźnik przepływu
Symbol: 3831109829752
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 285.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109829752
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 285.00
| Specyfikacja | |
| Model | Wskaźnik przepływu |
| Materiały | Nikiel |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Gwint | 1/4" |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 113mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.