EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109829721 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Wskaźnik przepływu
Symbol: 3831109829721
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109829721
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 256.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Wskaźnik przepływu |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 132mm |
| Wysokość | 116mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.