EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109829318 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: 3831109829318
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 513.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109829318
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 513.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Płyta główna |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Akrylowy |
| Materiały | Aluminium |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Obsługiwane produkty | Gigabyte Aorus Z490 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 248mm |
| Wysokość | 184mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.