EK Water Blocks EK EK-Quantum Vector2 XC3 RTX 3080/90 Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2353
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2353
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 186.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane produkty | GeForce RTX 3080/90 |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 309,5 mm |
| Głębokość produktu | 17,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 26mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 141mm |