EK Water Blocks EK 3831109893142 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Dopasowanie
Symbol: WAEK-2495
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 165.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2495
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 165.00
| Specyfikacja | |
| Model | Dopasowanie |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Mosiądz |
| Kolor produktu | Złoty |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 30mm |