EK Water Blocks EK 3831109839751 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Symbol: WAEK-2382
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 265.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2382
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 265.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 54mm |