EK Water Blocks EK 3831109838778 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Symbol: WAEK-2401
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 837.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2401
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 837.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Miedź |
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 525 mm |
| Waga produktu | 2,57 kg |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 525mm |
| Wysokość | 58mm |