EK Water Blocks EK 3831109836804 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2219
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2219
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 248.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector Strix RX 6800/6900 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 12mm |