EK Water Blocks EK 3831109836798 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2218
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 203.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2218
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 203.00
| Specyfikacja | |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector Strix RX 6800/6900 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 134mm |
| Wysokość | 13mm |