EK Water Blocks EK 3831109836781 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2220
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 259.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2220
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 259.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Materiały | Acetal |
| Materiały | Miedź |
| Gwint | 1/4" |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Obsługiwane produkty | ROG Strix RX 6800, 6800XT, 6900XT |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 19,5 mm |
| Głębokość produktu | 300,5 mm |
| Szerokość | 374mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 57mm |